Сертифікат АЕ №003239 від 17.03.2014
Меню
Зателефонувати
Головна Будівництво Введення в експлуатацію об'єктів будь-якої складності

Введення в експлуатацію об'єктів будь-якої складності

Введення в експлуатацію об'єктів будь-якої складності

В Україні містобудівне законодавство змінюється часто, а оформлення документів займає досить багато часу. І якщо регулярно не відслідковувати нові редакції нормативних актів, то, можливо, доведеться кілька разів переробляти документи. Співпраця з досвідченими фахівцями значно скоротить втрати часу і грошей при оформленні дозвільних документів про готовність об'єкта будівництва.

Компанія БТІ Сервіс - це команда професійних юристів, архітекторів, інженерів, кожен з яких має великий досвід у своїй галузі, і може вирішити будь-які завдання по введенню будівель в експлуатацію.

Введення в експлуатацію - це заходи щодо прийняття в експлуатацію закінчених об'єктів нерухомості.

Це процедура легалізації будівництва, без якої будівлею не можна користуватися, і підключення будь-яких комунікацій (води, світла, каналізації та опалення) можливе тільки після відповідного дозволу.

Без документального підтвердження введення в експлуатацію новобудови неможливо оформити на нього право власності і розпоряджатися ним надалі.

Для тих, хто вирішить використовувати житлове або нежитлове приміщення без дозвільних документів, законом передбачений штраф в розмірі до 90 мінімальних зарплат (на 01.01.2018 ця сума становить вже 335070 грн.). Більш того, держслужба має право знести самовільне будівництво і змусити забудовника компенсувати витрати на знесення. Як бачите, введення в експлуатацію будинку або складу обійдеться вам дешевше, ніж самовільне будівництво і використання нелегалізованої будівлі.

У яких випадках потрібне введення будинку в експлуатацію

Проводити введення в експлуатацію необхідно для всіх об'єктів нерухомості, які побудовані на підставі будівельного паспорта або відносяться до будь-якого з класів наслідків. Порядок легалізації залежить від цих класів і від складності об'єктів будівництва відповідно до проектної документації. Так, в ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виділено 3 класу будівель за їх наслідками (відповідальності):

 • СС1 (I і II категорія складності) - незначні наслідки (при руйнуванні будівлі людям, що знаходяться всередині або зовні, не загрожуватиме небезпека і значні матеріальні втрати). Для введення в експлуатацію приватного будинку цього класу і об'єктів малої забудови необхідна декларація про готовність об'єкта будівництва до експлуатації.
 • СС2 (III і IV категорія складності) і СС3 (V категорія) - відповідно середні і значні наслідки (важчі наслідки для життя та здоров'я людей, а також значні матеріальні втрати від руйнування будівлі). Для введення в експлуатацію житлового будинку або торгового комплексу цього класу необхідний сертифікат про прийняття в експлуатацію (видається на підставі акта готовності об'єкта).

Юридичний супровід всієї процедури введення в експлуатацію

Ми надаємо комплексний юридичний супровід всіх етапів легалізації процесу будівництва, як сукупно, так і окремо:

 • проектування і авторський нагляд,
 • легалізація перепланування або реконструкції,
 • технічний нагляд,
 • генпідряд.

Ми забезпечуємо правильне оформлення всієї дозвільної документації аж до отримання сертифіката або реєстрації декларації про готовність до експлуатації. Також ми займаємося оформленням документів на право власності новозбудованого об'єкту, в тому числі самобуду.

Після отримання документів про готовність будівель до експлуатації у забудовника є 10 днів, щоб підключити будинок до інженерних мереж.

Строки оформлення

Згідно із законом, з моменту подачі документів в ДАБК, інспекція протягом 10 днів повинна прийняти рішення про можливість експлуатації об'єкта будівництва.

Однак і сама підготовка матеріалів до введення об'єкта в експлуатацію, як правило, займає багато часу і вимагає певного досвіду в оформленні такого роду документації.

Терміни оформлення декларації на об'єкти класу СС1 і забудови на підставі будівельного паспорта - від 10 робочих днів.

Терміни оформлення документів на отримання сертифіката на об'єкти класів СС2 і СС3 - від 10 робочих днів.

З нашою допомогою введення в експлуатацію приватного будинку, гаража, багатоповерхового будинку і навіть бізнес-центру пройде набагато швидше і збереже ваш час і нерви.

Чому зручно працювати з нами

 • ми співпрацюємо з клієнтами на договірній основі, і чітко дотримуємося термінів, зазначених у договорі;
 • висока кваліфікація наших фахівців дозволяє запропонувати вам відразу кілька варіантів вирішення вашої проблеми;
 • надаємо можливість провести зустріч з нашим фахівцем на вашій території;
 • надаємо безкоштовні консультації;
 • позбавляємо від необхідності довго розбиратися в юридичних тонкощах оформлення документів і від втрат часу і нервів в чергах держструктур;
 • передаємо готові документи зручним для вас способом.

Ми бережемо ваш час і нерви, і гарантуємо якісне та швидке вирішення найскладніших завдань.

Звертайтеся до нас, щоб отримати якісну і БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

Відправити заявку
Відправка документів
Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер