Сертифікат АЕ №003239 від 17.03.2014
Меню
Зателефонувати
Головна Операції з нерухомістю Вступ у спадщину в Україні

Вступ у спадщину в Україні

Вступ у спадщину в Україні

Компанія БТІ Сервіс позбавить Вас турбот зі збору необхідних документів для оформлення спадкового майна, Ви не будете витрачати свій час на збирання документів і довідок з різних реєстрів, замовлення і отримання технічних паспортів, оцінку спадкового майна і черги для подання документів на реєстрацію.

БТІ Сервіс надає повний перелік юридичних і практичних послуг з оформлення вашого майна. Ви станете власником, і ваші спадкові права будуть належним чином захищені і зареєстровані.

Ми пропонуємо одні з найнижчих цін на оформлення документів при спадкуванні будь-якого рухомого і нерухомого майна. Скористатися нашими послугами може будь-яка людина, в тому числі з невисоким достатком. Завдяки розробленій системі знижок і спеціальних акцій ми зможемо максимально здешевити процедуру оформлення вашого майна при спадкуванні за законом або за заповітом.

Ми вирішуємо найскладніші питання, такі наприклад, як оформлення майна без первинних правовстановлюючих та правозасвідчуючих документів, без документів, що підтверджують родинні зв'язки. Ми зможемо відновити строки, встановлені законом на прийняття спадщини, здійснимо пошук спадкового майна, включимо його до спадкової маси і допоможемо оформити успадкування під ключ. Ми вміємо вирішувати найскладніші завдання при спадкуванні.

Звернувшись в компанію БТІ Сервіс, Ви позбавите себе турбот щодо вступу в спадкові права.

Звертайтеся до нас за консультацією, вона БЕЗКОШТОВНА!

Відправити заявку
Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер