Сертифікат АЕ №003239 від 17.03.2014
Меню
Зателефонувати
Головна Будівництво Проектна документація (архітектурно-будівельний проект)

Проектна документація (архітектурно-будівельний проект)

Проектна документація (архітектурно-будівельний проект)

Архітектурно-будівельний проект - комплект документів, які в графічному і текстовому вигляді відображають архітектурні, конструктивні та інженерні рішення майбутньої будівлі, споруди (або комплексу будівель і споруд). До складу архітектурно-будівельного проекту окремими розділами входять архітектурний, конструктивний, інженерний.

Архітектурний розділ (АР) складається з ескізного і робочого проектів.

Ескізний проект - це комплект креслень, який містить вирішення основних вимог до будівлі (посадка на ділянку, планування, зовнішній вигляд) в формі ескізу.

Склад: схема генерального плану ділянки; плани поверхів; розріз будівлі з відмітками рівнів; фасади; макетна візуалізація.

Робочий проект розробляється на основі узгодженого ескізного проекту і сформованого технічного завдання. Проводиться детальне опрацювання об'ємно-планувальних рішень з урахуванням всіх вимог до будівлі (конструктивної схеми, застосовуваних матеріалів, вимог інженерного забезпечення).

Склад: відомість креслень; схема генерального плану ділянки; план фундаментів; плани поверхів; план покрівлі; план конструкції даху; фасади; розрізи будівлі; відомість заповнення віконних і дверних прорізів; відомість обробки приміщень; колірне рішення фасаду; складні елементи і елементи деталювання (вузли, фрагменти будівлі); пояснювальна записка.

Конструктивний розділ (КР) відображає конструктивні рішення для забезпечення необхідної міцності, жорсткості і стійкості будівлі.

Склад: конструктивні плани, специфікації (в залежності від обраної конструктивної схеми), деталі та вузли.

Інженерний розділ (ІР)відображає рішення щодо інженерного забезпечення будівлі. Складається з розділів опалення та вентиляції (ОВ), водопостачання та відведення каналізації (ВК), електрозабезпечення (ЕЗ).

Склад: креслення поповерхового розведення систем, необхідні розрахунки, специфікації та технічні описи.

Розробка архітектурно-будівельного проекту перед будівництвом допоможе заздалегідь врахувати всі побажання замовника і грамотно розпланувати простір, уникнувши в майбутньому переробок і будівельних неузгодженостей, що зменшить загальну вартість будівництва – Простіше кажучи, архітектурно-будівельний проект дасть можливість вже на початку будівництва бачити кінцевий результат.

Архітектурно-будівельний проект є обов'язковою умовою для отримання декларації про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Відправити заявку
Відправка документів
Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер