Сертифікат АЕ №003239 від 17.03.2014
Меню
Зателефонувати
Головна Будівництво Підготовчі роботи

Підготовчі роботи

Підготовчі роботи

Підготовчі роботи - це роботи по підготовці земельної ділянки, облаштування огорожі будівельного майданчика, знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, розвідувальні роботи, роботи зі спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації та обслуговування будівництва, облаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також роботи з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Згідно із законодавством підготовчі роботи можуть виконуватися після отримання документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, а також:

  • повідомлення про початок виконання підготовчих робіт (для підготовчих робіт, визначених будівельними нормами, державними стандартами і правилами, крім винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень);
  • декларації про початок виконання підготовчих робіт (для підготовчих робіт з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень). Термін оформлення від 5 робочих днів.

Звертаємо Вашу увагу, що декларація про початок виконання підготовчих робіт не надає право виконувати будівельні роботи.

При направленні повідомлення про початок виконання підготовчих робіт або за наявності зареєстрованої декларації про початок виконання підготовчих робіт, отримання інших документів дозвільного характеру для виконання підготовчих робіт та видалення зелених насаджень у межах будівельного майданчика не вимагається.

Чому зручно працювати з нами:
  • документація оформляється в термін, гарантований договором;
  • ми запропонуємо Вам декілька варіантів вирішення поставленого завдання;
  • можливий виїзд нашого фахівця до Вас;
  • безкоштовні консультації з будь-яких питань;
  • Вам не доведеться самостійно проходити складний шлях оформлення декларації, оббиваючи пороги цілого ряду держструктур;
  • зручні для Вас варіанти відправки документів.

Робота з нами збереже Ваші нерви і час, а також гарантує найбільш якісне вирішення необхідних завдань.

Звертайтеся до нас за консультацією, вона БЕЗКОШТОВНА!

Відправити заявку
Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер