Сертифікат АЕ №003239 від 17.03.2014
Меню
Зателефонувати
Головна Головна

Головна

Раді вітати Вас на офіційоному сайті компанії БТІ Сервіс!

За допомогою нашого ресурсу Ви швидко зможете визначитися з документом або послугою, яка Вам необхідна, а фахівці нашої компанії в найкоротший термін вивчать поставлену Вами задачу і запропонують різні варіанти її вирішення. Для зручності та економії Вашого часу наші співробітники виїжджають у зручне для Вас місце для вивчення поставлених завдань і підписання необхідних документів, або ми будемо раді бачити Вас в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 29-Б, оф. 208.

Для якнайшвидшого вивчення ситуації Ви можете відправити нам документи в електронному вигляді. Користуючись послугами компанії БТІ Сервіс Ви заощадите свій час і нерви. Якість і швидкість надання послуг гарантовано угодою та іншими супутніми документами.

Сертифікати виконавців

сертификат
свидоцтво
БТІ Сервіс швидко оформить технічний паспорт бті, технічний паспорт бті приміщення для бізнесу, технічний паспорт бті на квартиру, технічний паспорт бті на будинок, здійснить для Вас послуги: реєстрація власності на квартиру, приватизація квартири, приватизація квартири в Києві, відновлення документів, відновлення документів на квартиру, вступ у спадщину (вступ у спадок).

Для тих, кому потрібне індивідуальне рішення ми надаємо послуги перепланування квартири, перепланування квартири Київ, реконструкція квартири, будівельний паспорт для вашого будинку і будівельний паспорт Київ, а також декларація про початок будівельних робіт та декларація про готовність об'єкта до експлуатації. БТІ Сервіс оформить введення в експлуатацію (введення в експлуатацію Київ), зробить архітектурний проект будинку та після всіх процедур оформить свідоцтво про право власності.

Земельні питання - також не проблема для БТІ Сервіс, швидко оформлюємо свідоцтво на землю, ще швидше робимо витяг ДЗК. Якщо у Вас старий акт, в нас є послуга присвоєння кадастрового номера, готуєтеся до оформлення угоди - нормативна оцінка землі вже готова. Також розділення і об'єднання ділянок і зміна цільового призначення землі -швидко і не дорого.

Операції з нерухомістю

- підтвердження права власності БТІ; технічний паспорт бті; технічний паспорт бті на приміщення; технічний паспорт на квартиру; технічний паспорт на будинок; реєстрація власності на квартиру; приватизація квартири; приватизація квартири в києві; відновлення документів; відновлення документів на квартиру; встучп в спадок.

Узаконення

- перепланування квартири; узаконення перепланування; узаконення реконструкцій; самовільне будівництво.

Будівництво

-будівельний паспорт; декларація про початок виконання підготовчих робіт; декларація про початок виконання будівельних робіт; дозвіл на виконання будівельних робіт; декларація про готовність об'єкта до експлуатації; введення в експлуатацію; оформлення права власності; свідоцтво про право власності.

Операції з землею

- свідоцтво про право власності на земельну ділянку; свідоцтво на землю; витяг з державного земельного кадастру; нормативна грошова оцінка; довідка про обтяження і обмеження; присвоєння кадастрового номера; зміна цільового призначення; поділ і об'єднання ділянок.

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер